از سوی مرکز ملی پاسخگویی صورت گرفت؛
بخش کتابخانه مرکز ملی پاسخگویی در سامانه پاسخگو (در دو نسخه وب و اپلیکیشن) راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، به همت بخش مکتوب و فن آوری مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بخش کتابخانه راه اندازی و در اختیار عموم قرار گرفت.

این بخش در راستای تولید و انتشار پرسش و پاسخ های دینی پرتکرار، توسط کارشناسان پاسخگوی مرکز تدوین و در سامانه پاسخگو راه اندازی شد.

در این بخش، کتاب ها در قالب «مجموعه پرسش و پاسخ‌های دینی» است که هر عنوان دربردارنده چند پرسش و پاسخ پیرامون یک موضوع معین می‌باشد. رویکرد بخش مکتوب در تدوین این مجموعه رعایت اختصار در تعداد سؤالات و ارائه پاسخ جامع و مستند می‌باشد.

در مرحله اول 12 عنوان از این مجموعه همراه با کتاب صوتی و متنی آن منتشر شده است که شامل عناوین زیر می باشد: فلسفه احکام، دعا، پیرامون زندگی امیرالمؤمنین علیه السلام، علم و دین، صفات الهی، وحی، معیارهای اخلاقی، شرح احادیث، روح، اخلاق در عبادات، پیرامون زندگی پیامبر و اهل بیت علیهم السلام و اخلاق انتخابات

علاقمندان می توانند جهت دریافت کتابها، از طریق اپلیکیشن پاسخگو (قابل دریافت از کافه بازار) یا سایت پاسخگوی من به نشانی  my.pasokhgoo.irاقدام نمایند.

شایان ذکر است استفاده از کتابخانه در نسخه اپلیکیشن منوط به نصب و به روزرسانی و در نسخه وب نیاز به ورود به حساب کاربری دارد.