در گفتگو با سرپرست گروه پاسخگویی فضای مجازی مرکز مطرح شد:
فعالیت های بخش های فعال مرکز در تعطیلات نوروز مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، حجت الاسلام محمد مهدی پورمدنی با اعلام این خبر افزود: در بخش پاسخگویی آنلاین از طریق سایت www. javab.ir/09640 که از ساعت 8 الی 24 به صورت زنده پاسخگوی مخاطبین بود، 2052 نفرساعت فعالیت انجام شد که در مجموع 17860 گفتگو صورت گرفت که بیشترین گفتگو مربوط به بخش فقه با 8897 و مشاوره با 5932 گفتگو بود و گروه های اخلاق، کلام، قرآن، حدیث و تاریخ به ترتیب در رتبه های بعدی قرار گرفت.

سرپرست گروه پاسخگویی فضای مجازی مرکز ملی پاسخگویی ادامه داد: در بخش جوامع مجازی که شامل ربات های پاسخگو در پیام رسان های سروش و بله و برخی از جوامع مجازی می باشد به حدود 6000 سوال پاسخ داده شد و در بخش انجمن های گفتگوی دینی و قرآنی هم حدود 100 گفتگو صورت گرفت که در طی آن کارشناسان مرکز به حدود 400 سوال پاسخ دادند.

وی پاسخگویی به شبهاتی حول ارتباط سیل اخیر با نشانه های ظهور، اختلافات خانوادگی در صله ارحام، کیفیت ارتباط با نامحرم و چگونگی روابط در ایام نوروز و ... را از جمله مباحثی عنوان کرد که در این ایام بیشترین سوالات حول آنها مطرح شد.

شایان ذکر است بخش اینترنتی، پیامک و صندوق صوتی در تعطیلات نوروز فعال بودند که بیشترین سوالات در بخش اینترنتی در این ایام پاسخ داده شد.