رئیس مرکز پاسخگویی به سوالات دینی اعلام کرد:
تمامی واحدهای پاسخگویی غیر از تلفنی در روزهای تعطیلات نوروز فعال و آماده خدمت رسانی به هموطنان می باشد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، حجت الاسلام والمسلمین علی مخدوم با اعلام این خبر افزود: محققان و کارشناسان سامانه پاسخگويی آنلاين به صورت مستقيم به پرسش‌هاي مخاطبان از ساعت 8 الی 24 به صورت زنده پاسخ مي‌دهند. این سامانه به نشانی www. javab.ir/09640 آماده ارائه خدمت به کاربران گرامی می باشد.

علی مخدوم با اشاره به بخش مکتوب که تمامی ایام سال بدون تعطیلی در حال خدمت رسانی است، گفت: پاسخگویی در این بخش به صورت متنی و همراه با ذکر منبع ارائه می شود و هموطنان عزیز می توانند از طریق درگاه مرکز به نشانیwww.pasokhgoo.ir سؤالات خود را ارسال و جواب را دریافت نمایند و همچنین صندوق صوتی مرکز به شماره 096400 آماده دریافت سوالات مردم عزیز می باشد و شماره پیامک 30009640 نیز به سوالات احکام پاسخ خواهد داد.

رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، انجمن های گفتگوی مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی را دیگر بخش فعال در این ایام ذکر کرد و گفت: انجمن با نام های انجمن گفتگوی دینی در سایت www.askdin.com و کانون گفتگوی قرآنی به نشانی www.askquran.ir با هدف باز کردن دریچه های جدید به روی علاقه مندان به مباحث دینی و مذهبی است که پاسخ به سوالات توسط کارشناس متخصص هر رشته و ارزیابی علمی، امکان تضارب آراء، مشارکت و و ارائه نظر برای سایر کاربران، ارائه مباحث به صورت یک پرسش و پاسخ جمع بندی کارشناسی شده، از ویژگی های این انجمن هاست.

وی پاسخگویی از طریق ربات های پاسخگو در پیام رسان های داخلی سروش به نشانی http://sapp.ir/pasokhgoo_ir_bot و بله به نشانی  https://ble.im/pasokhgoo_ir_bot را دیگر بخش این مرکز ذکر کرد که در تعطیلات ابتدای سال فعال می باشد.

مخدوم در پایان ضمن آرزوی آغاز سالی پربرکت برای مردم عزیز خاطرنشان کرد که کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی با خدمت رسانی فکری و اعتقادی در حوزه های قرآن، حدیث، احکام، اخلاق، مشاوره، کلام و تاریخ در ایام تعطیلات سال جدید در کنار مردم عزیز جوابگوی پرسش های آنان خواهند بود.